CloakCoin

CloakCoin – Devlom tworzy strony internetowe dla największych graczy na rynku kryptowalut!

Trzymaliśmy tę wiadomośc w tajemnicy, ale teraz finalnie możemy ją już ujawnić. Od kilku miesięcy intensywnie współpracujemy z jednym z największych graczy na rynku kryptowalut. CloakCoin – bo o nich mowa, weszli przebojem w rynek kryptowalut, a o ich rozwiązaniach stało się głośno na całym świecie. My pomogliśmy stworzyć ich wizerunek w świecie wirtualnym.

Dla CloakCoin przygotowaliśmy szereg podstron i rozwiązań, które ułatwiają firmie CloakCoin komunikację z klientem użytkownikami.

Przygotowanie i integracja bloga ze stroną www

Stworzyliśmy rozbudowanego bloga firmowego wraz z jego integracją ze stroną główną. Blog jest połączony ze stroną zespołu, dzięki czemu różni autorzy mogą dodawać swoje autorskie wpisy.

CloakCoin Project

CloakCoin Project

CloakCoin Project

Zaprojektowaliśmy również podstrony które są typowe dla każdej kryptowaluty czyli:

Whitepaper:

CloakCoin Project

Security Audit:

CloakCoin Project

Kluczowe dla firm pokroju CloakCoin jest również przygotowanie spójnych materiałów prasowych. Zadbaliśmy również o to:

CloakCoin Project

CloakCoin Pro

Przygotowaliśmy także całkiem nową stronę, która prezentuje całą załogę CloakCoin:

CloakCoin Project

Integracja strony www z Twitterem:

CloakCoin Project

CloakCoin Pro

Integracja z Twitterem była możliwa dzięki RESTful API udostępnionego przez twórców Twittera. Dzięki temu mogliśmy pokazać kilka ostatnich tweetów i dodać możliwość udostępniania oraz dodawania do ulubionych. Więcej o wtyczce Latest Tweets for Grav, którą stworzyliśmy.

Jako platformę na której zbudowana jest strona wybraliśmy oczywiście Grav-a, który idealnie nadaje się do tego typu projektów, głównie dzięki wyśrubowanym normom bezpieczeństwa i elastyczności w zastosowaniach. Właściciel firmy aktualizuję stronę sam na bazie naszych rozwiązań i bardzo sobie chwali szeroki wachlarz możliwości oraz modyfikacji i ponownego zastosowania stworzonych już elementów.

Z projektem CloakCoin nawiązaliśmy stałą współpracę, czeka nas masa ciekawych wyzwań i ekscytujących projektów, które – mamy nadzieję – przełożą się na sukces kryptowaluty CloakCoin.